بگ‌های پارچه‌ای

شاپینگ بگ دوستدار طبیعت جین‌وست چیست؟

زمین، ظاهرا تنها سیاره بزرگ قابل سکونت در کهکشان ماست. سیاره ای که همه‌ی ما باید در حفظ و مراقبت از آن بکوشیم. هر انسان می­تواند با آگاه ساختن اطرافیان خود نقش بسزایی در حفاظت از سیاره زمین داشته باشد.

جالب است بدانید در هر ثانیه صدها هزار کیسه پلاستیکی در دنیا مصرف می شود که تاثیر نگران کننده ای بر سلامت کره زمین دارد. ما می‌توانیم با تغییرات اندک در الگوی مصرف پلاستیک سهم قابل توجهی در حفظ محیط زمین داشته باشیم.

جین‌وست ایران نیز به جنبش جهانی علیه کیسه‌های پلاستیک پیوسته است و با عرضه ی شاپینگ‌بگ (کیف‌های خرید) دوستدار طبیعت در نظر دارد مسئولیت و نقش خود را در قبال احیای محیط زیست ایفا کند.

امید است بتوانیم در کنار هم، در حفظ سیاره زیبایمان همیشه پیشگام و نقش آفرین باشیم.

 

 

چرا شاپینگ بگ دوستدار طبیعت جین‌وست؟

طول عمر بالا

قابل تجزیه در طبیعت

استحکام بالا در جابه جایی

امکان عبور هوا به داخل بگ

قابلیت شستشو

منحصر به فرد بودن

تنوع رنگ و مدل برای هر نوع سلیقه

 

 

چگونه از شاپینگ بگ دوستدار طبیعت جین‌وست استفاده کنیم؟

جین­‌وست کسانی را که در این جنبش همراهی می­کنند تحسین خواهد کرد. به این منظور اگر شاپینگ‌بگ های دوستدار طبیعت را همیشه در هنگام خرید از شعب جین‌وست سراسر ایران به همراه داشته باشید، می­‌توانید در هر مرتبه، 2% مبلغ خرید “جین­‌پوینت” بیشتر دریافت کنید. این مبلغ در ابتدای ماه آینده در پروفایل شما واریز شده و تا پایان فصل بعد معتبر بوده و قابل تجمیع با سایر جین­‌پوینت ها می­‌باشد. همچنین به منظور ثبت خرید و دریافت این اعتبار می­‌بایست بارکد داخلی شاپینگ‌بگ در حالت اولیه حفظ شود و جدا نگردد.

مراحل دریافت جین‌پوینت

مراجعه به شعب جین‌وست

خرید شاپینگ‌بگ دوستدار طبیعت

همراه داشتن شاپینگ‌بگ دوستدار طبیعت در خریدهای بعدی

محاسبه 2% مبلغ پرداختی هرخرید به عنوان جین‌پوینت

واریز به جین­‌پوینت در ابتدای ماه آینده و قابل استفاده تا پایان فصل بعد

حس خوب آرامش و لذت همراهی با طبیعت