درباره هلدینگ آواکتان

شرکت آوا‌کتان در سال 1382 فعالیت خود را در عرصۀ پوشاک آغاز کرد و موجب تحولات شگرفی در بازار پوشاک و صنعت مد و لباس در ایران شد؛ تحولاتی که سلیقۀ مشتریان را تحت تأثیر قرار داد و انتظار و توقع ایرانیان از پوشاک را به سوی مُد جهانی و استاندارهای بین‌المللی ارتقا بخشید. اما آنچه آواکتان را به یک کسب‌ و کار متمایز تبدیل می‌کند، اهداف و ارزش‌هایی است که همواره به آن‌ها وفادار و مقید باقی مانده است. آواکتان همواره در نظر داشته است تا برای مشتریان خود تجربه‌ای بی‌همتا و ماندگار فراهم کند. از این رو، پا را از بازار پوشاک فراتر گذاشته است و اکنون در بیشتر عرصه‌های سبک زندگی به فعالیت‌ می‌پردازد تا بتواند گستره‌ی وسیعی از نیازها و خواسته‌های مشتریان و همراهان خود را برآورده سازد، خواسته‌ها و نیازهایی که به تجارب زیستۀ مشریان ما تبدیل می‌شوند و به رؤیاهایی می‌مانند که اکنون دیگر به دستان ما تعبیر شده‌اند. ... آوا‌کتان با تکیه بر دانش و تخصص، دسترسی به زنجیره‌ای از برندها شناخته شده و تامین‌کنندگان توانا در سطح ملی و جهانی، منابع مالی و زیرساخت‌های رضایت‌بخش و سرمایه‌های انسانی متخصص و مسئولیت‌پذیر ‌کسب ‌و کار خود را به طور مستمر بهبود داده تا جایی که امروز بزرگترین هولدینگ ایرانی در زمینه سبک‌ زندگی به شمار می‌آید. این افتخار را ابتدا مدیون حسن اعتماد مشتریان و شرکای تجاری خود و سپس عملکردی است که همواره در جهت جلب رضایت ذینفعان و مشتریان، ایجاد کسب و کار و کارآفرینی، ستایش رؤیاها، ایجاد تجربه‌های ماندگار و ارتقاء سبک زندگی ایرانیان سازمان یافته، هستیم. فروشگاه‌های زنجیره‌ای پوشاک جین‌وست، مرکزخرید آنلاین بانی مد، کافه‌های زنجیره‌ای بالکافه، خشکشویی هوشمند، روباتیک و آنلاین دیجی‌واش،آژانس تبلیغاتی آماج رسانه، شرکت دانش‌بنیان و فن‌آوری اطلاعات آفاج، موسسه آموزشی رز آکادمی و پروژه مسئولیت اجتماعی آوای دانش، کسب‌ و کارهای آوا کتان هستند که هر کدام عرصه‌ای از عرصه‌های سبک زندگی را پوشش می‌دهند و در پی ایجاد تجربه‌ای بی‌همتا و ماندگار برای مشتریان خود هستند. واحد فروش سازمانی آواکتان، با تکیه بر تمام شرکت‌های زیر مجموعه خود و همچنین روابط موثر با زنجیره‌ای از تأمین‌کنندگان می‌تواند انبوهی متنوعی از سفارش‌ها و نیازهای شما را در زمینه هدایای سازمانی تامین نماید.

برند استرالیایی جین‌وست که امروزه با بیش از 3000 شعبه در سراسر جهان به عنوان یکی از محبوب‌ترین برندهای پوشاک به شمار می‌آید، توسط شرکت آوا کتان در ایران وارد و عرضه می‌شود. امروزه جین وست ایران با 32 شعبه و بیش از 40.000 متر مربع فضای تجاری در سراسر کشور بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای پوشاک و مد به شمار می‌آید که مفتخر است خدمات یکسان و باکیفیت خود را در کلیه‌ی شعب به مشتریان و همراهان تقدیم کند. جین وست امیدوار است این خدمات بتواند برای مشتریان ایجاد ارزش نماید و موجب شادی و رضایت آن‌ها شود.

در پی گسترش روزافزون کسب و کارهای آنلاین و تمایل عموم مردم به خرید آسان اینترنتی، بانی مد به عنوان یک مرکز خرید آنلاین و شبانه روزی توسط آوا کتان به پانهاده شد تا طیف گسترده‌ای از کالاها و محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. امروز بانی مد در گروه‌های متنوع کالایی از جمله مد و پوشاک، کیف‌ و کفش، لوازم خانه، مواد غذایی، عطر و ادکلن، زیبایی و سلامت، اکسسوی و زیورآلات و... به صورت زنانه، مردانه و بچگانه یکی از محبوب‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی هوشمند، فعال، قابل‌اعتماد در ایران به شمار می‌آید. بانی مد با با راه‌اندازی ناوگان حمل‌ونقل و شبکه‌ی ارسال چابک خود، خرید کلیۀ محصولات را در سراسر کشور امکان‌پذیر کرده است و این خدمت را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بهره‌گیری از دقیق‌ترین استانداردهای حمل‌ونقل انجام می‌دهد.

با تغییر در الگوی‌های سبک زندگی و ارتقا سلیقه عمومی، جای خالی نسل جدید خدمات خشکشویی در ایران، احساس می‌شد. دیجی‌واش یک خشکشویی هوشمند، روباتیک و مکانیزه است که از اعضای خانواده بزرگ آوا کتان به شمار می‌آید. دیجی‌واش با تامین تکنولوژی پونی ایتالیا، با ظرفیت خدمات روزانه به بیش از 2000 قطعه لباس، به بهره‌برداری رسیده و با با اصلاح مبانی و استانداردهای فنی صنعت خشکشویی و همچنین تحول در الگوی خدمات در مدتی کوتاه توانسته است اعتماد و نظر مشتریان را به خود جلب کند.

بالکافه، از دیگر واحدهای وابسته به مجموعه آوا کتان است که ضمن باور به سلایق و ذائقه‌ی غذایی هر منطقه سعی دارد کیفیت یکسانی را برای مشتریان مشکل‌پسند خود فراهم کند. از آن جایی که قهوه و کافه‌نشینی نه تنها یک تفریح بلکه یک فرهنگ و سنت اجتماعی است، بالکافه نه تنها در تهران بلکه در شهرهای دیگر همچون اصفهان، آمل، شیراز و نمک آبرود فعالیت خود را به عنوان یک کافه زنجیره‌ای گسترش داد و با شعار "شهر من، رویای من" و استفاده از المان‌ها و خوراکی‌های هر شهر کیفیت و منوی سراسری خود را پیشکش می‌کند. کافه‌های زنجیره‌ای بالکافه با ترکیبی از خلاقیت، هنر و ذوق کافه داری از یک سو و از سوی دیگر با تکیه بر دانش و مهارت و تجربه راه اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای در مدتی کوتاه به خوش‌نامی و محبوبیت دست یافت.

آژانس تبلیغاتی آماج رسانه یک استارتاپ نوپا و خلاق است که با هدف فعالیت در حوزه ی فرهنگ، هنر، رسانه، بازاریابی، تبلیغات و ایده پردازی توسط یک تیم جوان، باانگیزه و متخصص اداره می‌شود. این آژانس تبلیغاتی که طراحی و اجرای تبلیغات آواکتان، جین‌وست، بانی مد، دیجی واش و دیگر شرکت‌های آوا کتان را بر عهده دارد در طی مدتی کوتاه توانسته است جایگاه ویژه‌ای در بازار تبلیغات ایران به دست آورده و اعتماد تعداد زیادی از برندهای معتبر تجاری و کسب و کارهای پویا را به خود جلب کند.

قابلیت‌های تکنولوژی اطلاعات نقش مهمی در محیط پرسرعت و در حال تغییر کسب وکار ایفا می‌کنند. این نکته قابل تاکید است که سازمان‌هایی که فناوری اطلاعات و قابلیت استفاده از آن را دارند از نظر فعالیت در این زمینه و ارائه خدمات به بهترین نحو عمل می‌کنند و پیشرو دیگر سازمان‌ها هستند. از این رو شرکت آواکتان با هدف ارتقاء داده‌پردازی و زیرساخت‌های اطلاعاتی، ایجاد پیوند میان کسب و کار خرده فروشی و فن‌آوری اطلاعات اقدام به تشکیل شرکت دانش بنیان آفاج (آوای فن آوران جوان) کرده است. شرکت دانش بنیان آفاج به منظور هم‌افزایی دانش و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف اقتصادی و تجاری‌سازی تشکیل شده است که با اختراع تکنولوژی STS به منظور بهبود نرخ تبدیل در فروشگاه‌ها و توسعه طراحی، تولید و خدمات کالا یکی از قطب‌های مهم در پیشرفت و ارتقا شرکت آواکتان محسوب می‌شود.

رز آکادمی، یک گروه تخصصی در حوزه آموزش‌های به‌روز و کاربردی در حوزه مدیریت کسب و کار است. این مجموعه توسط گروهی از مدیران خبره و اساتید حرفه ای حوزه مدیریت تشکیل شده است. پاسخگویی به خلا آموزش‌های کاربردی (مهارتی) و به روز (مطابق استاندارد جهانی) ماموریت اصلی گروه آموزشی می‌باشد. سابقه بیش از ۱۵ سال فعالیت های اجرایی-آموزشی در موسسین مجموعه و ارتباط مستقیم بین موسسه و کسب و کارهای موفق کشور، وجه تمایز اصلی گروه رز آکادمی می‌باشد.

شرکت آوا کتان با هدف آموزش و توانمند سازی مدیران، مشتریان، شهروندان و دانشجویان و حضور آنها در دانشگاه‌ها با برگزاری سمینارها و همایش‌های رایگان در جهت کیفیت آموزش با افراد متخصص، پروژه‌ای به نام آوای دانش را راه‌اندازی کرده است. این پروژه در راستای آموزش رشد و توسعه سازمان و کسب و کار، ایجاد طرح کارورزی و ارتباط مستقیم با کسب و کارهای موفق جهانی مطابق با استاندارهای روز قصد دارد انقلابی نو در صنعت پوشاک ایران باشد. از این رو آوا کتان در استراتژی خود، جامعه را محور فعالیت‌هایش قرار داده است، بنابراین پروژه آوای دانش فرارتر از یک مسئولیت اجتماعی (CSR) است و علاوه بر فضیلت آموزش، ارتباط افراد با جامعه را نیز تحکیم می‌کند.

هدیه سازمانی

تقدیر و پاداش سازمانی، روشی موثر برای بهبود بهره‌وری کارکنان شما است. از سوی دیگر قدردانی از مشتریان و مصرف‌کنندگان کالا یا خدمات شما، ابزاری بسیار مناسب برای حفظ وفاداری مشتریان و افزایش محبوبیت یک کسب و کار به شمار می‌آید. واحد فروش سازمانی آواکتان، توانایی تأمین مجموعه متنوعی از هدایای سازمانی و تبلیغاتی از معتبرترین برندهای داخلی و خارجی را دارد. بدیهی است اجرای هرگونه طرح و لوگو از سوی کسب و کارها و مدیران به راحتی امکان‌پذیر است.

کارت هدیه

کارت‌های هدیه یا گیفت‌ کارت‌ها یکی از جذاب‌ترین هدایایی است که می‌توانید به همکاران، مشتریان یا شرکای تجاری خود پیشکش کنید، چرا که در واقع از یک سو به سلایق آن‌ها احترام گذاشته و انتخاب را به آن‌ها هدیه داده‌اید و سوی دیگر هدیه‌ای ارزنده و شایسته را با کمترین دردسر انتخاب کردیده‌اید. گیفت کارت‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای جین‌وست، با مبالغ و طرح مورد نظرتان، با توجه به نیاز شما قابل ارائه می‌باشند. تاریخ اعتبار گیفت کارت‌ها، بر اساس درخواست مشتری و معمولا یک‌ساله صادر می‌گردد. این گیفت کارت‌ها، در کلیه شعب این مجموعه در سراسر ایران قابل استفاده می‌باشند. ارائه گیفت کارت به سازمان‌ها (با درصد تخفیفی مناسب)، صورت می‌پذیرد. بدیهی است همه از داشتن یک کارت هدیه‌ برای خرید از فروشگاه‌های برند استرالیایی جین وست خوشحال خواهند شد، پس همکاران، مشتریان و شرکای تجاری خود را با کمترین هزینه خوشحال کنید.

لباس فرم سازمانی

هرچند که لباس فرم سازمانی می‌تواند تاثیر مهمی بر ایجاد هویت، افزایش اعتبار و یکپارچگی کسب‌وکار شما داشته باشد، اما فراموش نکنیم که انتخاب لباس فرم سازمانی کار آسانی نیست. لباس‌های فرم سازمانی، در عین حال که باید در بردارندۀ هویت بصری و سیاست‌های برند باشند باید به گونه‌ای طراحی و تولید شوند که عزت نفس و شخصیت فردی کارکنان ما را حفظ کنند و از سوی دیگر راحتی و آسایش آن‌ها را در محیط کار فراهم نماید.

مسیر سفارش

واحد فروش سازمانی آواکتان آمادگی دارد تا از مرحله مشاوره و طراحی تا تولید و تامین لباس فرم سازمانی شما را بر عهده بگیرد و کیفیت قابل توجهی را با کمترین قیمت ممکن در اختیار شما قرار دهد.

مشاوره

برای اینکه بتوانید به راحتی یک انتخاب ارزنده و شایسته داشته باشید در کنار شما هستیم

سفارش

با هر بودجه و هر تعدادی می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید

تامین

تولید و تامین آنچه که در ذهن دارید را به ما بسپارید. مطمئن باشید رؤیای شما تعبیر خواهد شد

تحویل

از این که در لحظه قدردانی یا تشویق دیگران کنار شما هستیم مفتخریم

همیشه در دسترس شما هستیم!

ارتباط با ما

ایمیل

b2b@avakatan.com

ساعت کاری

شنبه تا پنجشنبه
8:30 AM - 6:00 PM