از تب و تاب تابستان لذت ببر

شما هم در سرمای زمستان به رویای گرما و تب و تاب تابستان دل خوش می‌کنید؟ تابستانی گرم و آفتابی پر از سفر، طبیعت گردی و هیجان؟ اگر شما هم در پی لذت بردن از تابستانی شاد و پرحرارت هستید، کالکشن تابستان امسال جین وست آمده تا شما را خوشحال کند.
مجموعۀ تابستانۀ امسال جین‌وست، یک جهش بزرگ در دنیای مد کژوال به‌شمار می‌آید. درست است که جین‌وست هرگز مشتریان خوش‌ذوق و مشکل‌پسند خود را دلسرد نکرده است، اما مجموعه تابستان 2019 با تمایز زیاد، یکی از جذاب‌ترین استایل‌های تابستانی امسال در جهان مد بوده است.

این کالکشن تابستانه، که با الهام از حال و هوای طبیعت تابستانه طراحی شده، یادآور ویژگی‌ها و زیبایی‌های طبیعت در تابستان است:
آبی بی‌مانند دریا، سبزی زمین زنده، زرد منحصربه‌فرد آفتاب طلایی، نارنجی سوزان غروب خورشید و گلبهی ملایم گل‌های تابستانی است، عمده رنگ‌های الهام بخش برای طراحان استرالیایی این مجموعه‌ی بی‌نظیر را تشکیل می‌دهند.
جین وست، به عنوان یکی از برندهای پوشاک کژوال که تولید لباس‌های روزمره را در برنامۀ خود دارد، به راحتی و کارایی لباس در زندگی روزانه توجه زیادی می‌کند. کالکشن تابستانۀ جین وست با درنظر گرفتن این آرمان، راحتی، سادگی و خنکی را به توأمان به همراه دارد تا رضایت دوستداران مد و فشن را جلب کند و کمد شما را رؤیای زیبای تابستان پر کند.

در طراحی مجموعۀ تابستان 2019، سعی شده است تا بلوزها و تیشرت‌های این کالکشن تجربه‌ی گرمای گدازان تابستان را برای ما نه تنها قابل تحمل بلکه مفرح و شادی‌بخش کند. برای تحقق این ایده، طراحان جین وست، از پارچه‌های مرغوبی با میزان پنبۀ مناسب استفاده کرده اند.
جین وست در کالکشن تابستانه خود شلوارهای جین خنک تابستانه را جایگزین شلوار جین زمستانه کرده که علاوه بر ظرافت در جنس، به طرح‌های تازه‌ای برای استایل کژوال تابستانه دست یافته است. این تفاوت و تنوع از برش‌ها و دوخت‌ها گرفته تا رنگ‌ها و جنس‌ها را تحت تاثیر خود قرار داده است. به بیان دیگر جین وست سعی کرده است با توجه به سلیقۀ متفاوت خانم‌ها و آقایان در سنین گوناگون، گستره‌ای از تنوع در مدل و استایل را ایجاد کرده تا رضایت علاقه‌مندان و مشتریان مشکل‌پسند و خوش‌پوش را جلب کند.

Recommended Posts