جین‌وست، بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای پوشاک در ایران، به منظور توسعۀ خدمات به مشتریان و همراهان همیشگی  خود با همکاری دیجی‌واش، خشکشویی هوشمند و مکانیزه که یکی از دقیق‌ترین و حساس‌ترین مجموعه‌های خشکشویی تهران به شمار می‌آید، تصمیم به راه‌اندازی سرویس خشکشویی سراسری کرده است.

خدمات متنوع دیجی واش، از پنجشبه ۱۳ تیرماه ۱۳۹۸ به صورت سفارش تلفنی برای کلیۀ مشتریان در دسترس خواهد بود. این خشکشویی هوشمند و مکانیزه سرویس‌های متنوعی را برای مشتریان در نظر گرفته است:

۱– سرویس MCS یا خدمات مشتریان سیار: پس از آن که شما با خشکشویی دیجی‌واش تماس گرفتید، کارشناسان خدمات مشتریان دیجی واش، برای دریافت پوشاک و لوازم شما به درب منزل شما مراجعه و پس از مشاوره، سفارش شما را ثبت خواهند کرد. این سرویس به طور کامل به صورت رایگان ارائه می‌شود و باعث خواهد شد، بهترین نتیجه را از سفارش خود بگیرید.

۲- سرویس CRM یا خدمات مشتریان: این سرویس مسئول پاسخگویی به پرسش‌های شما خواهد بود. در صورتیکه قبل یا بعد از سفارش هرگونه پرسش یا نارضایتی از انجام خدمات داشته باشید این سرویس پاسخگوی شما خواهد تا در اسرع وقت بهترین خدمات را دریافت کنید.

۳– سرویس حمل و نقل رایگان: در تهران، کلیه فرآیند دریافت و تحویل لباس رایگان است. تنها کافی است با شماره دیجی‌واش تماس بگیرید.

امیدواریم که این سرویس نیز بتواند مانند دیگر خدمات جین‌وست مورد توجه همراهان گرامی قرار گیرد و بتوانیم انتظارات و توقعات مشتریان مشکل‌پسند و حساس خود را برآورده سازیم.

 

وب سایت:  www.digiwash.ir

تلفن:  ۷۲۱۷۶-۰۲۱ 

 

 

 

 

Recommended Posts