کمپین آرزوها، جنبشی برای برآوردن رویاهایمان

 

 

 

انسان به امید و آرزو زنده است. از همان کودکی دل‌مان با نور آرزوهای کوچک و بزرگ روشن و شاد بود و هست. آرزوهایی که گاهی مادی و گاهی معنوی و آسمانی هستند. آرزوهایی که در ذهن‌مان تصورشان می‌کنیم و با ما بزرگ می‌شوند؛ آرزوهایی که فراموششان می‌کنیم و آرزوهایی که هرگز از پیش چشمانمان کنار نمی‌روند. آرزوهایی که گاهی به سادگی قابل دستیابی‌اند و گاهی احساس می‌کنیم دور و دست نیافتی آرزوهایی که گاهی ناامیدمان می‌کنند و به باد فراموشی سپرده می‌شوند. آرزوهایی که گاهی برآورده می‌شوند و دلیل خوشحالی ما از عمق قلب‌هایمان هستند. آرزوهای مثبت و خوشایندی و ریز و درشتی که در رشد و پیشرفت ما در زندگی اکنون و آینده تاثیر مستقیم می‌گذارند یا دست کم به حال خوش‌مان و تغییرات کوچک و بزرگ زندگی کمک می‌کنند. انگار ما تنها موجوداتی آفرینش هستیم که می‌توانیم آرزو کنیم و به امیدها و آروزهایمان زنده باشیم و با آن‌ها کسالت زیستن را از دل بیرون کنیم.

یکی از عمیق‌ترین آرزوهای ما داشتن نیروی یا کسی است که آروزهای ما را برآورده کند. انگار که دوست داریم مثل علاالدین یک غول چراغ جادو داشته باشیم که برای برآورده کردن آرزوهایمان همیشه گوش به زنگ باشد.

جین‌وست، بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای پوشاک در ایران، هم مثل شما آرزوهایی دارد. همه‌ی کسانی که در جین‌وست کار می‌کنند، آرزوهای شخصی و منحصربه‌فردی دارند اما یک آرزو در میان همه‌ی ما مشترک است و آن این است که یکی از آرزوهای شما را برآورده کنیم. ما آرزوها داریم که مشتریان ما لباس‌‌های رویای یا دلخواهشان را بپوشند و یا دست‌کم بهترین خدمات را دریافت کنند، اما از این‌ها عمیق‌تر این است که فارغ از لباس و مد ما آرزومند آرزوهای شما هستیم؛ حتی اگر مستیقما با حرفه‌ی ما در ارتباط نباشد.

حالا جین‌وست در سراسر ایران بر این هدف است که همه مردم همیشه و در همه حال آرزوهایشان را به یاد داشته باشند، هیچ گاه آرزوهایشان را فراموش نکنند و تا جایی که ممکن است، شاهد برآورده شدن آن‌ها باشند. برای همین جین وست در بهمن ماه سال ۱۳۹۷ کمپین «آرزوهاتو صدا کن» را راه اندازی کرد تا به آرزوهای مشتریان و همراهان خود جامه عمل بپوشاند. پس برای اینکه از راز دلتان باخبر شویم، جعبه‌ای به نام «جعبه آرزوها» طراحی شد و همه در فروشگاه‌های جین‌وست در سراسر ایران می‌توانستند آرزوی خود را یادداشت کنند و در جعبه آرزوها قرار دهند. اگر آرزوهایتان را باور کنید، بر زبان آورید یا بنویسید، دستیابی به آن‌ها ساده‌تر می‌شود و دیگر آرزویتان را فراموش نمی‌کنید.

برگه‌ی آرزوهای درون جعبه در لیست آرزوهای  جین‌وست قرار گرفت و به مرور مشغول برآوردن آرزوهای نازنین شما هستیم. حالا هر هفته با یکی از مشتریان تماس می‌گیریم تا خبر خوش برآورده شدن آرزویش را به او بدهیم و در نهایت به آرزوی قلبی خودمان برسیم، اینکه شما را به آرزوهای قلبیمان برسانیم. بله! اینچنین آرزوها برآورده می‌شوند.

 

Recommended Posts