معرفی:

دکتر «جان مکسول» نظریه‌ی پرداز آمریکایی حوزه‌ی رهبری و مدیریت، تیر ماه امسال در جزیره‌ی زیبای کیش در خلیج آرام و نیلگون فارس، برای بیش از ۲۰۰۰ نفر از شاخص‌ترین مدیران کشورمان به سخنرانی خواهد پرداخت.

او که نویسنده‌ی بیش از ۷۰ عنوان کتاب در حوزه‌ی رهبری و مدیریت اثر بخش با هدف توسعه‌ی اقتصادی سازمان‌ها است، یکی از مهمترین نظریه‌‌پردازان این حوزه در جهان به شمار می‌آید و به نظر می‌رسد شرکت در این سخنرانی تلاشی موثر برای برون‌رفت و نجات سازمان‌های ما در شرایط مبهم فعلی است.

آثار او که تا کنون به چندین زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده است برای مدت زیادی با فروش بیش از ۳۰ میلیون نسخه روبرو بوده و این محبوبیت، انبوهی از مجلات مطالعات مدیریت و رهبری را با شگفتی روبرو کرده است.

موضوعاتی همچون ۱۲ دقیقه‌ی پرقدرت در روزهای رهبران قدرتمند، استراتژی‌های تبدیل شکست‌ها به سنگ بنای پیروزی‌ها، ۲۱ ویژگی نقص‌ناپذیر رهبران ثروت‌ساز، ۲۱ قانون اساسی و بنیادین رهبری باثبات سازمان، ۵ سطح رهبری، ۵ اصل ارتباطی و اقدام موثر در مدیریت و اجرای تغییر در سازمان‌ها با هدف نتیجه‌گیری و افزایش بهره‌وری سازمانی مباحث عمده سخنرانی‌ها و دکترین مکسول را تشکیل می‌دهد.

از این رو، شرکت در این همایش علاوه بر امکان آشنایی بی‌واسطه با مرد شماره یک دانش مدیریت جهان و بزرگترین نظریه‌پرداز رهبری، امکان ایجاد ارتباطات موثر و آشنایی با مدیران کسب‌وکارهای متعدد و موفق کشور را نیز فراهم می‌آورد. فروشگاه‌های زنجیره‌ای جین‌وست نیز از این رویداد جهانی حمایت کرده است و همچنین برای اعضای باشگاه مشتریان خود خدمات ویژه‌ای را جهت شرکت در این رخداد تامین کرده است.

Who is John Maxwell:

درباره‌ی جان مکسول

در دنیای مدیریت و میان مدیران عالی سازمان‌ها، کسی نیست که جان مکسول، بزرگترین نظریه‌پرداز حوزه‌ی مدیریت جهان را نشناسد. تأثیر مکسول و دیگر تئوریسین‌های حوزه‌ی مدیریت، از مرزهای آموزش مدیریت گذشته است و امروزه پایه‌ها و مبانی اقتصاد و مدیریت در سطح جهانی براساس نظریات آنان تدوین، استراتژی‌پردازی و تصمیم‌گیری می‌شود.

اما فارغ از تأثیرات مکسول و نظریاتش بر اقتصاد و مدیریت جهان، او شخصیت منحصر به فردی دارد. پاره‌ای از افتخارات فردی مکسول در زیر آمده است که شاید کمتر می‌دانستید:

  • نویسنده ۷۴ عنوان کتاب با فروش بیش از ۳۰ میلیون جلد در حوزه‌ی رهبری، مدیریت، منابع انسانی، کار گروهی و موفقیت‌ فردی.
  • مفتخر به دریافت جایزه جهانی صلح «مادر ترزا» (Mother Teresa Prize) به خاطر توسعه و آموزش بیش از ۶ میلیون رهبر توانمند در ۸۵ کشور جهان.
  • عضو هیئت‌علمی دانشگاه «INDIANA» آمریکا و مدیر و موسس مرکز توسعه رهبران در این دانشگاه موسوم به (Maxwell Leadership Center).
  • بنیان‌گذار سازمان‌های «EQUIP»، «ISS»، «The John Maxwell Team»، «Maximum Impact»، «INJOY» و …
  • مشاور چندین رئیس جمهور و نخست‌وزیر در کشورهای مختلف جهان.
  • مشاور بیش از ۵۰۰ کمپانی و برند تراز اول جهانی.
  • عضو تالار مشاهیر بهترین نویسندگان جهان در سایت مطرح «آمازون».
  • برترین و تاثیرگذارترین سخنران و نویسنده مدیریت از دیدگاه انجمن مدیریت آمریکا و مجلات معتبری همچون: “Business Insider”, “News Week”, “Inc. Magazine”, “wall Street Journal” و…
  • ۱۲ اثر از این نویسنده با عناوینی همچون: «پرورش فرمانروای درون»، «چگونه نفوذ کنیم»، «در جا زدن ممنوع»، «۱۰ قانون موفقیت»، «مدیریت ارتباطات»، «جهشی به سوی تفکر» و… به فارسی ترجمه شده و در تیراژ گسترده در اختیار خوانندگان قرار گرفته است.

Speech Agenda & Subjects:

برنامه و موضوعات سخنرانی:

جلسه اول: ۵ سطح هرمی رهبری- توسعه افراد سازمانی به هربران تاثیرگذار.

جلسه دوم: زندگی هدفمند و متمرکز- کلید موفقیت در زندگیتان.

جلسه سوم: ایجاد تغییرات بنیادین در تفکر و سبک مدیریت- تقویت شیوه‌های رهبری سازمانی.

جلسه چهارم: میزگرد «رهبری سازمانی در بازارهای رقابتی و پر فشار» با حضور ۸ کارشناسی و سخنران خبره ایرانی و جان مکسول.

JeansWest Corporations:

همکاری جین‌وست در پروژه جان مکسول

جین‌وست به عنوان یکی از تولیدکنندگان پوشاک استرالیا، همواره از نظریات مدرن و معاصر در توسعه‌ی دانش مدیریت عملکرد خود در بازار جهانی استقبال کرده است. این دیدگاه در تمام فروشگاه‌های زنجیره‌ای جین‌وست در سرتاسر جهان گسترش یافته است و فروشگاه‌های زنجیره‌ای این برند در ایران نیز از این قاعده مستثنا نیست.

بنابراین، جین‌وستِ ایران نیز با استقبال و حمایت از سخنرانی و حضور دکتر جان مکسول در ایران ضمن گرامیداشت این رخداد جهانی، از این فرصت نیز برای احترام و قدردانی از مشتریان وفادار خود استفاده کرده است.

از این رو، برند جین‌وست فرصت شرکت در این همایش را برای اعضای باشگاه مشتریان خود با ۱۵% تخفیف فراهم کرده است. ما از سوی جین‌وست با اطلاع از هویت مشتریان خود آن‌ها را به عنوان مخاطبان این سخنرانی جهانی می‌دانیم و باور داریم فراهم کردن امکان حضور مشتریان گرامی در این رخداد باعث افتخارمان خواهد بود.

جین وست برای مشتریان وفادار و اعضای باشگاه مشتریان خود ۱۵% تخفیف فراهم کرده است.

برای اطلاعات بیشتر، همکاران ما در شعبه‌های فروشگاه در خدمت شما هستند