یکم شهریورماه، مصادف با روز بزرگداشت حکیم ایرانی ابوعلی سینا و روز پزشک، فرصتی مناسب برای تقدیر از پزشکان است. شاید شما هم به دنبال هدیه‌ای شایسته و برازنده برای قدردانی از پزشکانی که می‌شناسید باشید؛

جین وست، بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای پوشاک در ایران، امسال با توجه به مسئولیتی که همواره احساس می‌کرده است، جشنواره‌ی ویژه‌ای را به منظور تقدیر از پزشکان زحمت‌کش و همچنین دست‌اندرکاران جامعه‌ی پزشکی ترتیب داده است.

در این جشنواره‌ی فروش ویژه‌ که به مناسبت روز پزشک ترتیب داده شده است، کارت‌های هدیه‌ای در نظر گرفته شده، که می‌تواند ارمغانی مناسب و شایسته برای تقدیر از پزشکان، این اعضای زحمتکش جامعه پزشکی باشد.

کارت‌های هدیه جین‌وست انتخاب را هدیه می‌دهند و در تمام شعب جین‌وست در سراسر ایران قابل استفاده هستند. در واقع استفاده از این کارت‌های هدیه هیچ محدودیتی ندارد و می‌توانند به بهترین شکل نشان‌دهنده‌ی وفاداری و محبت شما باشند.

مزیتِ دیگر کارت‌های هدیه‌ی جین‌وست، تنوع در مبالغ این کارت‌ها است؛ به‌طوریکه شما می‌توانید به میزان دلخواهتان کارت را شارژ کرده و آن را هدیه دهید. دارنده‌ی کارت می‌تواند با در دست داشتن کارت هدیه‌ی موردنظر به هر یک از شعب جین‌وست مراجعه کند و کل مبلغ کارت هدیه یا بخشی از آن را استفاده نماید. بدیهی است که باقی‌مانده‌ی مبلغ در کارت برای خریدهای بعدی ذخیره خواهد شد.

در جشنواره‌ی ویژه‌ی روز پزشک این کارت‌ها با ۲۵% تخفیف در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و محدودیتی برای حداکثر سفارش وجود ندارد.  

برای اطلاعات بیشتر و یا دریافت کارت‌های هدیه با واحد همکاری‌های سازمانی (B2B) جین‌وست تماس بگیرید و تعداد کارت‌های مورد نظرتان را سفارش دهید. برای این منظور با شماره تلفن‌های ۴۵۱۸۳۰۰۰ داخلی ۲۴۳ و ۲۴۶  و یا شماره‌های همراه ۰۹۱۲۰۴۳۸۷۶۹ و ۰۹۱۲۰۲۹۴۵۸۹ تماس حاصل فرمایید.