رنگ طبیعت در کالکشن تابستانه جین وست

از تب و تاب تابستان لذت ببر

برند استرالیایی جین وست از پیشروان مد و طراحی در لباس‌های کژوال در دنیا، این بار متفاوت و خنک‌تر از همیشه، کالشن تابستان 2019 خود را ارائه داد تا علاقمندان به مد و فشن ترکیب کاملی از احساس راحتی، زیبایی، سادگی و خنکی را در این لباس‌های تابستانه تجربه کنند.کالکشن تابستانه جین وست متفاوت از هر سال دیگری به کمد لباس‌های شما راه یافت تا تابستان را گرم‌تر و جذاب‌تر از همیشه خاطره‌انگیز کنید. با شروع فصل گرم تابستان، تب و تاب و شور و هیجان تفریح، مسافرت و طبیعت‌گردی به سراغ همه‌ی ما می‌آید. این بار جین وست با احترام به طبیعت، تلاش کرده تا کالشن تابستانه خود را به رنگ و بوی طبیعت نزدیک کند و مشتریان این تابستان را خوش آب و رنگ‌تر، خنک‌تر و خاطره‌انگیزتر از هر تابستان دیگر تجربه کنند.

کالکشن تابستانه جین وست به گونه‌ای طراحی شده که تابستان 2019 را با رنگ‌های طبیعت جذاب‌تر کنید و در آلبوم خاطرات امسال بدرخشید. 

کالکشن تابستان 2019 از جنس طبیعت

 

کالکشن جدی جین وست 2019

 

کالکشن جدی جین وست 2019

مجموعه لباس‌های تابستانی یکی از مهم‌ترین مجموعه‌ای است که طراحان مد توجه خاصی به آن دارند. طبیعت تابستان مظهر رنگ، آرامش و ملایمت است. از این رو جین وست با الهام از طبیعت تابستان در طراحی پوشاک و کالای خود در لبا‌س‌های کژوال از رنگ‌های ملایم و آرامش بخش استفاده کرده است.
این کالشن علاوه بر بهرمندی از رنگ‌های خاص و جذاب، از پارچه‌های با کیفیت و بسیار خنک استفاده کرده. بر اساس تحقیقات لباس‌هایی که رنگ روشن دارند، گرمای کمتری به خود جذب می‌کنند و شما در این مدل لباس‌های تابستانی، خنکی و رهایی بیشتری را احساس می‌کنید.
کالکشن تابستان در رنگ‌های آبی، سبز، بنفش، صورتی، زرد، قرمز، نارنجی، گلبهی، طوسی و… یادآور دریای آبی آرام تابستان، دشت‌های سرسبز خطه شمال، کوه‌های پر صلابت، آسمان رنگارنگ و خورشید داغ و سوزان تابستان است. جین وست با استفاده از این رنگ‌ها طبیعت را به لباس‌های تابستانی هدیه کرده است تا علاوه بر لذت بردن از تابستان و طبیعت زیبایش، با طبیعت یکسان و هم‌رنگ شوید.
از این رو ما با ارائه پیراهن، مانتو، تیشرت، بلوز، تونیک، شلوار کتان، شلوار جین، کفش اسپرت، ساعت، عینک‌های آفتابی، گردنبند، دستبند، گوشواره و … در کیفیت‌های بی‌نظیر سعی کردیم تنوعی در کالکشن تابستان ایجاد کنیم و کمد لباس شما را با رنگ‌های شاد و روشن طبیعت درخشان و خیره‌کننده کنیم.
علاوه بر این، طراحان استرالیایی مدل‌های مدرن و طبق آخرین مد روز دنیا را با رنگ‌های روشن و پاستلی ترکیب کرده‌اند تا نظر شیک‌پوشان و سخت‌پسندان بیشتری را به خود جلب کنند.

 

استفاده از رنگ طوسی پاستلی در مجموعه لباس‌های خانم‌ها و آقایان یک انتخاب هوشمندانه بوده که رنگ دنیای مدرن و طبیعت را به یکدیگر پیوند داده است. این کالکشن در ظاهر طراحی ساده دارد، با این حال جزئیاتی مانند گل‌هایی که از طبیعت تابستان الهام گرفته شده، جذابیت این کالکشن را دوچندان کرده است و توجه علاقمندان به مد و استایل کژوال را جذب می‌کند.

کالکشن جدی جین وست 2019

 

کالکشن جدی جین وست 2019

سبز، رنگ غالب طبیعت سخاوتمند و آرامش‌بخش است که جین‌وست در کالکشن تابستانه خود با بهرمندی از این رنگ سعی کرده تا طبیعت را با مد و فشن مدرن گره بزند. طراحی این مجموعه یادآور برگ‌های سبز درختان و جنس لطیفش یادآور عبور خنک نسیم از پوست طبیعت است. تابستان امسال به همراه کالکشن جین وست پیوندی خاطره‌انگیز با طبیعت سبز است.

کالکشن جدی جین وست 2019

 

کالکشن جدی جین وست 2019

جین وست در کالکشن تابستان 2019 خود با الهام از دریا و آسمان، از رنگ آبی در لباس‌های کژوال خود استفاده کرده است. بر اساس تحقیقات این رنگ محبوب نماد خلاقیت و آرامش است و افرادی که لباس آبی رنگ به تن می‌کنند، احساس آرامش را به خود و دیگران القا می‌کنند.

کالکشن جدی جین وست 2019

 

کالکشن جدی جین وست 2019

رنگ صورتی در لباس‌های تابستانه جین وست نماد گل‌های صورتی در باغ‌های سرسبز تابستان است. طراحان جین وست با استفاده از رنگ صورتی یک جلوه چشمگیر در این مجموعه ایجاد کردند تا رنگی‌تر از هر سال در این تابستان ظاهر شوید.
ما سعی کردیم در کالکشن جین وست تنوع گسترده‌ای ایجاد کنیم که هر فردی بر اساس سلیقه و شخصیتش، لباس‌های مناسب خودش را انتخاب کند و استایل مخصوص خود را با مدل‌های تابستانه و رنگ‌هایی که از طبیعت الهام گرفته، بسازد. این رنگ‌ها با اصول روانشناسی رنگ‌ها انتخاب شده تا استایل شما با رنگ و بوی طبیعت یکسان سازد و شما از تب و تاب تابستان لذت ببرید.