برنده دومین مسابقه بازگشت به مدرسه جین‌وست

هر چه به مهر ماه نزدیک‌تر می‌شویم، شور و هیجان خرید مدرسه و دانشگاه بیشتر می‌شود و هر کسی که سال‌هاست درس و مشق را کنار گذاشته است، دوباره دلش می‌خواهد سری به فروشگاه‌ها بزند و کیف و کفش اسپرت پاییزه بخرد و استایل پاییزه خود را نو کند تا این‌گونه به ورود فصل پاییز به زندگی خوش‌آمد بگوید.

جین‌وست همیشه سعی می‌کند که نه تنها دانش‌آموزان و دانشجویان را خوشحال کند، بلکه خاطره خوشی در ذهن هر فردی، در هر سنی بسازد. از این رو جین‌وست یک مسابقه هیجان‌انگیز به مناسبت بازگشت به مدرسه ارائه کرد تا همه در این مسابقه شرکت کنند و شانس خود را امتحان کنند.

جایزه ویژه‌ای که جین‌وست برای مخاطبان گرامی خود در نظر گرفته، یک کنسول بازی ps4 است که هر خانم و آقایی در هر سنی دوست دارد که این جایزه را برنده شود. از این رو، پیش از هر قرعه‌کشی، یک مسابقه‌ برگزار می‌‌شد و افرادی که پاسخ صحیح را در پست اینستاگرام کامنت می‌گذاشتند، شانس برنده شدن یک کنسول بازی ps4 را داشتند.

ps4 یادآور همان کنسول‌های بازی قدیمی مانند میکرو و آتاری است که در زمان کودکی، تمام تابستان را با آن بازی می‌کردیم و از بازی با آن‌ها خسته نمی‌شدیم. اما به بازگشایی مدارس که نزدیک می‌شدیم، پدر و مادرمان هر چه وسیله بازی که داشتیم را در بالای کمد مخفی می‌کردند تا تابستان بعدی دستمان به آن نرسد و غصه دوری از کنسول بازی ماه‌ها در دلمان بماند.

حالا جین‌وست تصمیم گرفت که به یاد دوران کودکی، کنسول بازی  ps4 را به برنده خوش‌شانس بازی بازگشت به مدرسه هدیه کند، تا مهر امسال، غم از دست دادن کنسول بازی کودکی در دلمان نماند و پاییز امسال را متفاوت و شادتر از همیشه آغاز کنیم.

بازی دوم بازگشت به مدارس در صفحه اینستاگرام جین‌وست در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ آغاز شد که در این میان خانم مائده قادری با شرکت در این مسابقه توانستند برنده یک کنسول بازی ps4 شوند. اما قصه برنده شدن خانم مائده قادری همین جا به پایان نمی‌رسد.

خانم مائده قادری در مصاحبه با جین‌وست اعلام کردند که پیش از این، در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکرده بودند و برنده‌ی هیچ مسابقه‌ای نبودند. تا اینکه مسابقه دوم و جایزه ویژه جین‌وست به نظرشان جالب آمد، چرا که برادر کوچک‌شان، آقای امیر محمد، ماه‌ها بود که آرزوی ps4 را داشت و پدرش قول داده بود که روزی برایش ps4 می‌خرد.

به همین بهانه خانم مائده قادری از برادر کوچکش خواست که خودش پاسخ درست مسابقه را حدس بزند و کامنت درست را بنویسد. قلب کوچک کودکان آن قدر پاک است که اگر آرزویی در دلشان بگذرد، تمام دنیا دست به دست می‌دهد تا او را به آرزویش برساند. به همین سادگی آرزوها برآورده می‌شود، کافی است از ته قلب‌تان آن را بخواهید و صبر کنید تا دنیا آرزوی شما را بشنود.