با کالکشن تابستانه جین وست استایل خودت را بساز

از تب و تاب تابستان لذت ببر

برند استرالیایی جین وست این موقعیت را در اختیار علاقه‌مندان خود قرار داده تا در عین سادگی و زیبایی، استایل و سبک خودشان را داشته باشند. انتخاب لباس‌های شما، امضای شخصی استایل و شخصیت شما است. این راحتی و زیبایی را با کالکشن تابستانه جین وست به استایل خود هدیه دهید.
جین وست در تابستان 2019 مبنای کالکشن خود را استایل کژوال و ساده قرار داد. لباس‌های ساده و زیبا باعث افزایش اعتماد به‌نفس هر فردی می‌شود و هر چه در یک لباس به استایل و سلیقه خودتان نزدیک‌تر باشید، روحیه قوی‌تر و شادتری خواهید داشت. استایل کژوال باعث می‌شود از قید و بند تجملات در لباس‌های فاخر و پرزرق و برق خلاص شوید و راحتی و آرامش را به سادگی در درون و ظاهر خود تجربه کنید.
در حقیقت زیبایی مد و فشن سال 2019 در سادگی خلاصه شده است که شما می‌توانید این سادگی، جذابیت و شیک بودن را در بلوز، مانتو، پیراهن، تیشرت، شلوار، شلوارک، کفش، کیف، اکسسوری، ساعت، شال، شال گردن و … این کالکشن مشاهده کنید.
بر اساس تحقیقات روانشناس‌های مطرح دنیا، لباس‌های ساده و زیبا باعث افزایش اعتماد به‌نفس هر فردی می‌شود و هر چه در یک لباس به استایل و سلیقه خودتان نزدیک‌تر باشید، روحیه قوی‌تر و شادتری خواهید داشت. از این رو جین وست با بهره‌مندی از رنگ‌های روشن و طرح‌های ساده سعی در ایجاد احساس رضایت درون علاقمندان به مد و فشن دارد.

راحتی و به‌روز بودن مجموعه تابستانه جین وست

پوشاک کالکشن تابستان 2019 جین وست زیر نظر طراحان و خیاط‌های ماهر و خبره دوخته شده است تا کیفیت دوخت و طراحی این کالکشن از استاندارد بالایی برای مشتریان سخت پسند خود برخوردار باشد. جین وست اساس کار خود را اعتماد و رضایت مشتریان قرار داده و پیش از هر چیز کیفیت بالا و برتر پوشاک و کالای خود را در نظر می‌گیرد تا مشتریان در لباس‌های جین وست احساس امنیت و اطمینان بیشتری داشته باشند.

تمام مدل‌‌های این کالکشن جذاب و خاص تابستانه، بر طبق آخرین مد پوشاک آمریکا و اروپا است که خانم‌ها و آقایان در سنین مختلف تا به امروز از این مدل‌ها استقبال خوبی کرده‌اند که نتیجه این استایل کژوال شیک و راحت را در تن سلبریتی‌های مشهور دنیا در این تابستان مشاهده می‌کنید.

جین وست همیشه لباس‌های خود را بر طبق آخرین مد روز دنیا طراحی می‌کند، با این حال طرح‌های کلاسیک همچنان میان خانم‌ها و آقایان محبوب است. از این رو جین وست طرح‌های کلاسیکی مانند راه‌راه و چهارخانه را با کالکشن مدرن جین وست ترکیب کرده تا هر کسی با هر سلیقه‌ای در لباس‌های کژوال و شیک خود از خاطرات خوشی در تابستان بسازد.

جین وست در کالکشن تابستانه خود شلوار و مانتوهای جین خنک تابستانه را جایگزین شلوار جین زمستانه کرده که علاوه بر ظرافت در جنس، به طرح‌های تازه‌ای برای استایل کژوال تابستانه دست یافته است. این تفاوت و تنوع از برش‌ها و دوخت‌ها گرفته تا رنگ‌ها و جنس‌ها را تحت تاثیر خود قرار داده است. همچنین جین وست سعی کرده در کالکشن تابستانه خود سادگی و خنکی در لباس‌ها ایجاد کند تا رضایت دوستداران مد و فشن را جلب کند.

جین‌وست در کالکشن تابستان 2019 علاوه بر شلوارهای پرطرفدار و محبوب جین که برای تمام فصول سال مناسب است، شلوارهای کتان و نخی متنوع تابستانی را طراحی کرده، که تمایز اساسی شلوارهای کتان و نخی کژوال این کالکشن تابستانی، در رنگ‌های روشن، تابستانی و پاستلی بی‌نظیری است که به زیبایی و دقت دوخت این کالکشن تابستان افزوده تا علاوه بر راحتی، گرمای تابستان را برایمان دلچسب و لذت‌بخش کند.

جنس لباس‌های کالکشن تابستان 2019 جین وست کاملا خنک، سبک و لطیف است و احساس رهایی و لطافت را به پوست بدن القا می‌کند. طراحان بانی مد به جای رنگ‌های تیره از رنگ‌های روشن، پاستلی و ملایم استفاده کرده‌اند تا تجربه تازه‌ و هیجان‌انگیزی در استفاده از رنگ‌ها داشته باشید. این رنگ‌های روشن و ملایم گرمای کمتری به خود جذب می‌کنند و در نتیجه احساس خنکی بیشتری، همچون طبیعت آزاد و رها خواهید داشت.

جین وست در سال 1972 برند خود را در استرالیا افتتاح کرد و از آن سال تا به امروز با بیش از 45 سال سابقه در تولید جین‌های با کیفیت، زیبا و مدرن، همچنان پیشرو در مد و فشن جین قرار دارد. از این رو جین، در کالکشن تابستانه جین وست دور نمانده و شلوار جین در طرح تابستانی و جدید را وارد کالکشن خود کرده است. این مدل شلوار جین تابستانه جنس خنک دارد و در تن آزاد است و همچون شلوار جین زمستانی جذب و ضخیم نیست.