آرزوی دارم یک توپ جام جهانی ۲۰۱۸ داشته باشم

اکثر کسانی که عاشق فوتبال هستند، از کودکی علاقه زیادی به کارتون فوتبالیست‌ها داشتند. قهرمان کودکی اکثرمان سوباسا و کاکرو بود و همیشه بین طرفداران این دو بازیکن خیالی دعوا بود. اما اول و آخر می‌دانستیم وقتی وسط کارتون یکی از فوتبالیست‌ها در هوا می‌ماند و باید تا هفته بعد منتظر می‌ماندیم که چه کسی برنده می‌شود، ته دلمان می‌دانستیم تیمی برنده می‌شود که به آرزوی برد خود ایمان داشته است.

برخلاف همه، که با هیاهو و شور و حال به دنبال نتیجه‌ی نهایی بازی‌های جام جهانی روسیه از تلویزیون بودند، چشم‌های باهوش و نگران او توپِ فوتبال رسمی فیفا را روی چمن‌های استادیوم، دنبال می‌کرد.

 اشتیاق و آرزوی داشتن یکی از آن توپ‌ها، مثل پروانه‌‌ای در سینه‌اش ‌پَر می‌زد و خیال آن، لحظه‌ای آرامش نمی‌گذاشت. شب‌های جنجالی و پر از فریادِ پیروزی‌های تیم ملی ایران، با آرزوی توپ بازی‌های جام جهانی به خواب می‌رفت.

خودش با آن زبان بامزه‌ی کودکانه‌اش تعریف می‌کرد که برای خرید، به همراه مادر و پدرش اتفاقی به یکی از فروشگاه‌های جین‌وست رفته و صندوق آرزوها را دیده بود. چشمانش برقی زده و در دلش این بار پروانه‌ای از امید پریده بود.

توپ فوتبال جام جهانی، آرزوی معصومانه‌ی پسرک پر شر و شوری بود که جین‌وست‌ برآورده‌اش کرد. بله آرزوها این‌گونه برآورده می‌شوند.

جین وست در بهمن ماه ۹۷ جنبشی به نام آرزوهاتو صدا کن راه اندازی کرد و در همان روزها پسر بچه‌ای به همراه مادرش، خانم معصومه خمسه‌حسن‌زاده، وارد یکی از فروشگاه‌های جین وست شد و آرزوی خود را روی برگه آرزوهاتو صدا کن نوشت. آرزوی او یک توپ جام جهانی سال ۲۰۱۸ بود که در تاریخ ۸ اسفند سال ۹۷ جین وست با افتخار آرزوی او را برآورده کرد. شما هم آرزوهایتان را باور کنید و شاهد تحقق‌اش باشید. به همین سادگی!